Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Beius ⇒ Burda ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Copvioflor SRL
Az útvonal kódja :
122
Csoport :
028
Teljes távolság :
19 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 16:15
B Nimaiesti de Jos 16:22
C Nimaiesti de Sus 16:26
D Curatele 16:32
E Beiusele 16:34
F Pocioveliste 16:38
G Cresuia RAM 16:42
H Cresuia 16:46
I Cresuia RAM 16:50
J Burda 16:52

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Burda 5:25
B Cresuia RAM 5:26
C Cresuia 5:30
D Cresuia RAM 5:34
E Pocioveliste 5:38
F Beiusele 5:42
G Curatele 5:44
H Nimaiesti de Sus 5:50
I Nimaiesti de Jos 5:54
J Beius 6:02

Más járatok az útvonalon Beius ⇒ Burda :

Indulás Beius Indulás Burda Detalii