Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Girisu Negru ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
096
Csoport :
023
Teljes távolság :
36 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 16:30
B Salonta str. Republicii Primarie 16:31
C Salonta str. Kulin Gyorgy 16:34
D Salonta str. Tincii 16:35
E Arpasel RAM 16:38
F Arpasel 16:48
G Batar 16:58
H Talpos 17:02
I Batar 17:06
J Taut 17:10
K Girisu Negru 17:20

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Girisu Negru 20:40
B Taut 20:50
C Batar 20:54
D Talpos 20:58
E Batar 21:02
F Arpasel 21:12
G Arpasel RAM 21:22
H Salonta str. Tincii 21:24
I Salonta str. Kulin Gyorgy 21:26
J Salonta str. Republicii Primarie 21:29
K Salonta 21:30

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Girisu Negru :

Indulás Salonta Indulás Girisu Negru Detalii
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit
22:20 05:20 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
11:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit
04:50 04:00 Lásd a járat részleteit