Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Girisu Negru ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
096
Csoport :
023
Teljes távolság :
36 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 22:20
B Salonta str. Republicii Primarie 22:21
C Salonta str. Kulin Gyorgy 22:24
D Salonta str. Tincii 22:25
E Arpasel RAM 22:28
F Arpasel 22:38
G Batar 22:48
H Talpos 22:52
I Batar 22:56
J Taut 23:00
K Girisu Negru 23:10

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Girisu Negru 5:20
B Taut 5:30
C Batar 5:34
D Talpos 5:38
E Batar 5:42
F Arpasel 5:52
G Arpasel RAM 6:02
H Salonta str. Tincii 6:05
I Salonta str. Kulin Gyorgy 6:06
J Salonta str. Republicii Primarie 6:09
K Salonta 6:10

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Girisu Negru :

Indulás Salonta Indulás Girisu Negru Detalii
16:30 20:40 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
11:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit
04:50 04:00 Lásd a járat részleteit