Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
096
Csoport :
023
Teljes távolság :
43 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 5:30
B Salonta str. Republicii Primarie 5:31
C Salonta str. Kulin Gyorgy 5:34
D Salonta str. Tincii 5:35
E Arpasel RAM 5:38
F Arpasel 5:48
G Batar 5:58
H Talpos 6:02
I Batar 6:06
J Taut 6:10
K Girisu Negru 6:20
L Belfir 6:26
M Tinca 6:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 6:30
B Belfir 6:34
C Girisu Negru 6:40
D Taut 6:50
E Batar 6:54
F Talpos 6:58
G Batar 7:02
H Arpasel 7:12
I Arpasel RAM 7:22
J Salonta str. Tincii 7:25
K Salonta str. Kulin Gyorgy 7:26
L Salonta str. Republicii Primarie 7:29
M Salonta 7:30

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Tinca :

Indulás Salonta Indulás Tinca Detalii
11:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit