Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
096
Csoport :
023
Teljes távolság :
43 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 11:00
B Salonta str. Republicii Primarie 11:01
C Salonta str. Kulin Gyorgy 11:04
D Salonta str. Tincii 11:05
E Arpasel RAM 11:08
F Arpasel 11:18
G Batar 11:28
H Talpos 11:32
I Batar 11:36
J Taut 11:40
K Girisu Negru 11:50
L Belfir 11:56
M Tinca 12:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 12:30
B Belfir 12:34
C Girisu Negru 12:39
D Taut 12:49
E Batar 12:53
F Talpos 12:58
G Batar 13:02
H Arpasel 13:11
I Arpasel RAM 13:21
J Salonta str. Tincii 13:24
K Salonta str. Kulin Gyorgy 13:26
L Salonta str. Republicii Primarie 13:29
M Salonta 13:30

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Tinca :

Indulás Salonta Indulás Tinca Detalii
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit