Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Ghiorac ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
097
Csoport :
023
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 11:00
B Salonta str. Republicii Primarie 11:01
C Salonta str. Kulin Gyorgy 11:05
D Salonta str. Tincii 11:07
E Arpasel RAM 11:11
F Arpasel 11:25
G Ghiorac 11:35
H Cighid IAS 11:39
I Cighid Spital 11:45

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cighid Spital 12:30
B Cighid IAS 12:35
C Ghiorac 12:39
D Arpasel 12:49
E Arpasel RAM 13:03
F Salonta str. Tincii 13:07
G Salonta str. Kulin Gyorgy 13:09
H Salonta str. Republicii Primarie 13:14
I Salonta 13:15

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Ghiorac :

Indulás Salonta Indulás Ghiorac Detalii
06:15 07:00 Lásd a járat részleteit
14:30 15:30 Lásd a járat részleteit
16:30 20:45 Lásd a járat részleteit
22:20 04:15 Lásd a járat részleteit