Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Ghiorac ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
097
Csoport :
023
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 22:20
B Salonta str. Republicii Primarie 22:21
C Salonta str. Kulin Gyorgy 22:25
D Salonta str. Tincii 22:27
E Arpasel RAM 22:31
F Arpasel 22:45
G Ghiorac 22:55
H Cighid IAS 22:59
I Cighid Spital 23:05

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cighid Spital 4:15
B Cighid IAS 4:20
C Ghiorac 4:24
D Arpasel 4:34
E Arpasel RAM 4:49
F Salonta str. Tincii 4:53
G Salonta str. Kulin Gyorgy 4:55
H Salonta str. Republicii Primarie 4:59
I Salonta 5:00

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Ghiorac :

Indulás Salonta Indulás Ghiorac Detalii
06:15 07:00 Lásd a járat részleteit
11:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:30 15:30 Lásd a járat részleteit
16:30 20:45 Lásd a járat részleteit