Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Stei ⇒ Chiscau ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
101
Csoport :
025
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 14:10
B Petrileni 14:17
C Rieni 14.21
D Sudrigiu 14:25
E Sudrigiu RAM 14:29
F Buntesti Ram 14:35
G Dumbravani Ram 14:30
H Stancesti 14:44
I Bradet 14:48
J Chiscau 14:56
K Chiscau Pestera 15:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Chiscau Pestera 6:45
B Chiscau 6:48
C Bradet 6:56
D Stancesti 7:00
E Dumbravani Ram 7:04
F Buntesti Ram 7:10
G Sudrigiu RAM 7:15
H Sudrigiu 7:19
I Rieni 7:23
J Petrileni 7:27
K Stei 7:35

Más járatok az útvonalon Stei ⇒ Chiscau :

Indulás Stei Indulás Chiscau Detalii