Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Chiscau ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
109
Csoport :
025
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Chiscau 13:30
B Bradet 13:42
C Stancesti 13:46
D Dumbravani Ram 13:50
E Buntesti 13:58
F Sudrigiu RAM 14:04
G Sudrigiu Sat 14:08
H Rieni 14:12
I Petrileni 14:16
J Stei Petrileni 14:18
K Stei Lic. Avram Iancu 14:21
L Stei 14:23

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 15:30
B Stei Lic. Avram Iancu 15:32
C Stei Petrileni 15:34
D Petrileni 15:36
E Rieni 15:40
F Sudrigiu Sat 15:44
G Sudrigiu RAM 15:48
H Buntesti 15:54
I Dumbravani Ram 16:02
J Stancesti 16:06
K Bradet 16:10
L Chiscau 16:23

Más járatok az útvonalon Chiscau ⇒ Stei :

Indulás Chiscau Indulás Stei Detalii
05:40 07:15 Lásd a járat részleteit
21:30 23:10 Lásd a járat részleteit