Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Cristioru de Jos ⇒ Rieni ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
111
Csoport :
025
Teljes távolság :
21 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cristioru de Jos 6:00
B Carpinet 6:10
C Vascau 6:16
D Vascau F-ca 6:20
E Sarbesti RAM 6:22
F Lunca 6:26
G Stei 6:30
H Petrileni 6:38
I Rieni 6:42

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rieni
B Petrileni
C Stei 5:25
D Lunca 5:29
E Sarbesti RAM 5:33
F Vascau F-ca 5:35
G Vascau 5:39
H Carpinet 5:45
I Cristioru de Jos 5:55

Más járatok az útvonalon Cristioru de Jos ⇒ Rieni :

Indulás Cristioru de Jos Indulás Rieni Detalii
08:10 07:20 Lásd a járat részleteit
13:50 02:00 Lásd a járat részleteit
21:50 02:00 Lásd a járat részleteit
16:10 15:20 Lásd a járat részleteit
00:10 23:20 Lásd a járat részleteit