Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Cristioru de Jos ⇒ Rieni ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
111
Csoport :
025
Teljes távolság :
21 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cristioru de Jos 13:50
B Carpinet 14:00
C Vascau 14:06
D Vascau F-ca 14:10
E Sarbesti RAM 14:12
F Lunca 14:16
G Stei 14:20
H Petrileni 14:28
I Rieni 14:32

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rieni
B Petrileni
C Stei 13:15
D Lunca 13:19
E Sarbesti RAM 13:23
F Vascau F-ca 13:25
G Vascau 13:29
H Carpinet 13:35
I Cristioru de Jos 13:45

Más járatok az útvonalon Cristioru de Jos ⇒ Rieni :

Indulás Cristioru de Jos Indulás Rieni Detalii
06:00 02:00 Lásd a járat részleteit
08:10 07:20 Lásd a járat részleteit
21:50 02:00 Lásd a járat részleteit
16:10 15:20 Lásd a járat részleteit
00:10 23:20 Lásd a járat részleteit