Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
128
Csoport :
027
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 5:50
B Nucet 5:53
C Fanate 5:59
D Campani de Sus 6:03
E Campani de Jos 6:05
F Harsesti RAM 6:07
G Seghiste 6:09
H Lunca 6:13
I Stei 6:17
J Petrileni 6:25
K Rieni 6:31
L Sudrigiu Sat 6:33
M Sudrigiu F-ca 6:37
N Pantasesti 6:39
O Draganesti 6:43
P Gradinari 6:47
Q Beius 6:55

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius
B Gradinari
C Draganesti
D Pantasesti
E Sudrigiu F-ca
F Sudrigiu Sat
G Rieni
H Petrileni
I Stei 5:15
J Lunca 5:18
K Seghiste 5:22
L Harsesti RAM 5:24
M Campani de Jos 5:26
N Campani de Sus 5:28
O Fanate 5:32
P Nucet 5:39
Q Baita 5:42

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Beius :

Indulás Baita Indulás Beius Detalii
08:20 07:10 Lásd a járat részleteit
22:00 02:00 Lásd a járat részleteit