Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Sudrigiu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
128
Csoport :
027
Teljes távolság :
24 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 14:00
B Nucet 14:03
C Fanate 14:09
D Campani de Sus 14:13
E Campani de Jos 14:15
F Harsesti RAM 14:17
G Seghiste 14:19
H Lunca 14:23
I Stei 14:27
J Petrileni 14:35
K Rieni 14:41
L Sudrigiu Sat 14:43
M Sudrigiu F-ca 14:47

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sudrigiu F-ca
B Sudrigiu Sat
C Rieni
D Petrileni
E Stei 13:30
F Lunca 13:33
G Seghiste 13:38
H Harsesti RAM 13:40
I Campani de Jos 13:42
J Campani de Sus 13:44
K Fanate 13:49
L Nucet 13:55
M Baita 13:59

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Sudrigiu :

Indulás Baita Indulás Sudrigiu Detalii
05:50 02:00 Lásd a járat részleteit
08:20 07:10 Lásd a járat részleteit
16:10 15:20 Lásd a járat részleteit
00:10 23:20 Lásd a járat részleteit
22:00 02:00 Lásd a járat részleteit