Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Pantasesti ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
128
Csoport :
027
Teljes távolság :
25 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 0:10
B Nucet 0:13
C Fanate 0:19
D Campani de Sus 0:23
E Campani de Jos 0:25
F Harsesti RAM 0:27
G Seghiste 0:29
H Lunca 0:33
I Stei 0:37
J Petrileni 0:45
K Rieni
L Sudrigiu Sat
M Sudrigiu F-ca
N Pantasesti

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Pantasesti 23:20
B Sudrigiu F-ca 23:21
C Sudrigiu Sat 23:25
D Rieni 23:27
E Petrileni 23:33
F Stei 23:41
G Lunca 23:45
H Seghiste 23:49
I Harsesti RAM 23:51
J Campani de Jos 23:53
K Campani de Sus 23:55
L Fanate 0:00
M Nucet 0:06
N Baita 0:09

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Pantasesti :

Indulás Baita Indulás Pantasesti Detalii
05:50 02:00 Lásd a járat részleteit
08:20 07:10 Lásd a járat részleteit
22:00 02:00 Lásd a járat részleteit