Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
128
Csoport :
027
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 22:00
B Nucet 22:03
C Fanate 22:09
D Campani de Sus 22:13
E Campani de Jos 22:15
F Harsesti RAM 22:17
G Seghiste 22:19
H Lunca 22:23
I Stei 22:27
J Petrileni 22:35
K Rieni 22:41
L Sudrigiu Sat 22:43
M Sudrigiu F-ca 22:47
N Pantasesti 22:49
O Draganesti 22:53
P Gradinari 22:57
Q Beius 23:05

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius
B Gradinari
C Draganesti
D Pantasesti
E Sudrigiu F-ca
F Sudrigiu Sat
G Rieni
H Petrileni 21:20
I Stei 21:27
J Lunca 21:31
K Seghiste 21:35
L Harsesti RAM 21:37
M Campani de Jos 21:39
N Campani de Sus 21:41
O Fanate 21:45
P Nucet 21:51
Q Baita 21:55

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Beius :

Indulás Baita Indulás Beius Detalii
05:50 02:00 Lásd a járat részleteit
08:20 07:10 Lásd a járat részleteit