Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Stei ⇒ Hinchiris ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
132
Csoport :
025
Teljes távolság :
19 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 15:30
B Petrileni 15:38
C Rieni 15:42
D Sudrigiu Sat 15:46
E Sudrigiu F-ca 15:52
F Lazuri de Beius 15:56
G Baleni 16:00
H Hinchiris 16:08

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Hinchiris 16:15
B Baleni 16:23
C Lazuri de Beius 16:27
D Sudrigiu F-ca 16:31
E Sudrigiu Sat 16:37
F Rieni 16:41
G Petrileni 16:45
H Stei 16:53

Más járatok az útvonalon Stei ⇒ Hinchiris :

Indulás Stei Indulás Hinchiris Detalii
05:00 05:45 Lásd a járat részleteit