Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Rosia ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Pup Nicol Trans SRL
Az útvonal kódja :
140
Csoport :
030
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rosia Tarina 11:30
B Rosia 11:39
C Sohodol 11:48
D Cabesti 11:52
E Josani 11:54
F Remetea 12:01
G Petreasa 12:10
H Delani 12:17
I Beius 12:21

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 14:20
B Delani 14:24
C Petreasa 14:31
D Remetea 14:40
E Josani 14:47
F Cabesti 14:49
G Sohodol 14:53
H Rosia 15:02
I Rosia Tarina 15:11

Más járatok az útvonalon Rosia ⇒ Beius :

Indulás Rosia Indulás Beius Detalii
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
09:00 13:00 Lásd a járat részleteit
14:00 16:00 Lásd a járat részleteit
17:00 18:15 Lásd a járat részleteit
21:00 23:30 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:00 Lásd a járat részleteit
07:00 10:30 Lásd a járat részleteit
13:00 15:30 Lásd a járat részleteit