Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Alesd ⇒ Vadu Crisului ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
150
Csoport :
032
Teljes távolság :
17 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Alesd 07:10
B Tinaud 07:15
C Grosi 07:20
D Auseu 07:24
E Gheghie 07:27
F Topa de Cris 07:32
G Vadu Crisului 07:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Vadu Crisului 14:10
B Topa de Cris 14:17
C Gheghie 14:22
D Auseu 14:25
E Grosi 14:29
F Tinaud 14:34
G Alesd 14:40

Más járatok az útvonalon Alesd ⇒ Vadu Crisului :

Indulás Alesd Indulás Vadu Crisului Detalii