Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Cristioru de Jos ⇒ Rieni ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
111
Csoport :
025
Teljes távolság :
21 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cristioru de Jos 21:50
B Carpinet 22:00
C Vascau 22:06
D Vascau F-ca 22:10
E Sarbesti RAM 22:12
F Lunca 22:16
G Stei 22:20
H Petrileni 22:28
I Rieni 22:32

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rieni
B Petrileni
C Stei 21:15
D Lunca 21:19
E Sarbesti RAM 21:23
F Vascau F-ca 21:25
G Vascau 21:29
H Carpinet 21:35
I Cristioru de Jos 21:45

Más járatok az útvonalon Cristioru de Jos ⇒ Rieni :

Indulás Cristioru de Jos Indulás Rieni Detalii
06:00 02:00 Lásd a járat részleteit
08:10 07:20 Lásd a járat részleteit
13:50 02:00 Lásd a járat részleteit
16:10 15:20 Lásd a járat részleteit
00:10 23:20 Lásd a járat részleteit