Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Belfir ⇒ Salonta ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Csordas Trans SRL
Az útvonal kódja :
093
Csoport :
022
Teljes távolság :
27 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Belfir 7:00
B Tinca 7:03
C Tinca IAS 7:06
D Gurbediu 7:10
E Cauasd 7:16
F Tulca 7:21
G Tulca Noua 7:24
H Arpasel RAM 7:27
I Salonta str. Tincii 7:36
J Salonta str. Kulin Gyorgy 7:37
K Salonta 7:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 11:00
B Salonta str. Kulin Gyorgy 11:03
C Salonta str. Tincii 11:04
D Arpasel RAM 11:13
E Tulca Noua 11:16
F Tulca 11:19
G Cauasd 11:24
H Gurbediu 11:30
I Tinca IAS 11:34
J Tinca 11:37
K Belfir 11:40

Más járatok az útvonalon Belfir ⇒ Salonta :

Indulás Belfir Indulás Salonta Detalii
15:30 16:30 Lásd a járat részleteit
17:20 22:00 Lásd a járat részleteit
07:00 14:45 Lásd a járat részleteit
04:55 06:00 Lásd a járat részleteit
12:10 14:30 Lásd a járat részleteit