Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Belfir ⇒ Salonta ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Csordas Trans SRL
Az útvonal kódja :
093
Csoport :
022
Teljes távolság :
27 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Belfir 17:20
B Tinca 17:23
C Tinca IAS 17:26
D Gurbediu 17:30
E Cauasd 17:36
F Tulca 17:41
G Tulca Noua 17:44
H Arpasel RAM 17:47
I Salonta str. Tincii 17:56
J Salonta str. Kulin Gyorgy 17:57
K Salonta 18:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 22:00
B Salonta str. Kulin Gyorgy 22:03
C Salonta str. Tincii 22:04
D Arpasel RAM 22:13
E Tulca Noua 22:16
F Tulca 22:19
G Cauasd 22:24
H Gurbediu 22:30
I Tinca IAS 22:34
J Tinca 22:37
K Belfir 22:40

Más járatok az útvonalon Belfir ⇒ Salonta :

Indulás Belfir Indulás Salonta Detalii
07:00 11:00 Lásd a járat részleteit
15:30 16:30 Lásd a járat részleteit
07:00 14:45 Lásd a járat részleteit
04:55 06:00 Lásd a járat részleteit
12:10 14:30 Lásd a járat részleteit