Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Girisu Negru ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC K&E Comtrans SRL
Az útvonal kódja :
096
Csoport :
023
Teljes távolság :
36 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 4:50
B Salonta str. Republicii Primarie 4:51
C Salonta str. Kulin Gyorgy 4:54
D Salonta str. Tincii 4:55
E Arpasel RAM 4:58
F Arpasel 5:08
G Batar 5:18
H Talpos 5:22
I Batar 5:26
J Taut 5:30
K Girisu Negru 5:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Girisu Negru 4:00
B Taut 4:10
C Batar 4:14
D Talpos 4:18
E Batar 4:22
F Arpasel 4:32
G Arpasel RAM 4:42
H Salonta str. Tincii 4:45
I Salonta str. Kulin Gyorgy 4:46
J Salonta str. Republicii Primarie 4:49
K Salonta 4:50

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Girisu Negru :

Indulás Salonta Indulás Girisu Negru Detalii
16:30 20:40 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit
22:20 05:20 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
11:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:40 15:45 Lásd a járat részleteit