Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Sambata ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
102
Csoport :
027
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sambata 5:20
B Copaceni 5:25
C Varaseni 5:28
D Bratesti 5:30
E Cosdeni 5:35
F Cosdeni Ram. 5:38
G Dudesti 5:42
H Rabagani 5:43
I Dealu Bitii 5:44
J Budesti 5:50
K Podul Mirenei 5:53
L Feneris RAM 5:55
M Pocola 5:56
N Beius 6:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 6:05
B Pocola 6:09
C Feneris RAM 6:10
D Podul Mirenei 6:12
E Budesti 6:15
F Dealu Bitii 6:21
G Rabagani 6:22
H Dudesti 6:23
I Cosdeni Ram. 6:27
J Cosdeni 6:30
K Bratesti 6:35
L Varaseni 6:37
M Copaceni 6:40
N Sambata 6:45

Más járatok az útvonalon Sambata ⇒ Beius :

Indulás Sambata Indulás Beius Detalii
06:55 14:10 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit