Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Sambata ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
102
Csoport :
027
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sambata 6:55
B Copaceni 7:00
C Varaseni 7:03
D Bratesti 7:05
E Cosdeni 7:10
F Cosdeni Ram. 7:13
G Dudesti 7:17
H Rabagani 7:18
I Dealu Bitii 7:19
J Budesti 7:25
K Podul Mirenei 7:28
L Feneris RAM 7:30
M Pocola 7:31
N Beius 7:35

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 14.10
B Pocola 14.14
C Feneris RAM 14:15
D Podul Mirenei 14:17
E Budesti 14:20
F Dealu Bitii 14:26
G Rabagani 14:27
H Dudesti 14.28
I Cosdeni Ram. 14:32
J Cosdeni 14:35
K Bratesti 14:40
L Varaseni 14:42
M Copaceni 14:45
N Sambata 14:50

Más járatok az útvonalon Sambata ⇒ Beius :

Indulás Sambata Indulás Beius Detalii
05:20 06:05 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit