Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
105
Csoport :
025
Teljes távolság :
15 km
Teljes távú jegy ára :
6.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 07:00
B Nucet 07:04
C Fanate 07:10
D Campani de Sus 07:14
E Campani de Jos 07:18
F Harsesti 07:20
G Sighistel 07:26
H Lunca 07:26
I Stei Autogara Omnitrans 07:28
J Stei 07:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 12:30
B Stei Autogara Omnitrans 12:32
C Lunca 12:34
D Sighistel 12:36
E Harsesti 12:40
F Campani de Jos 12:42
G Campani de Sus 12:46
H Fanate 12:50
I Nucet 12:56
J Baita 13:00

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Stei :

Indulás Baita Indulás Stei Detalii
13:30 14:10 Lásd a járat részleteit
14:50 15:20 Lásd a járat részleteit