Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
105
Csoport :
025
Teljes távolság :
15 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 13:30
B Nucet 13:34
C Fanate 13:40
D Campani de Sus 13:44
E Campani de Jos 13:48
F Harsesti 13:50
G Sighistel 13:54
H Lunca 13:56
I Stei Autogara Omnitrans 13:58
J Stei 14:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 14:10
B Stei Autogara Omnitrans 14:12
C Lunca 14:14
D Sighistel 14:16
E Harsesti 14:20
F Campani de Jos 14:22
G Campani de Sus 14:26
H Fanate 14:30
I Nucet 14:36
J Baita 14:40

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Stei :

Indulás Baita Indulás Stei Detalii
07:00 12:30 Lásd a járat részleteit
14:50 15:20 Lásd a járat részleteit