Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baita ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
105
Csoport :
025
Teljes távolság :
15 km
Teljes távú jegy ára :
6.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baita 14:50
B Nucet 14:54
C Fanate 15:00
D Campani de Sus 15:04
E Campani de Jos 15:08
F Harsesti 15:10
G Sighistel 15:14
H Lunca 15:16
I Stei Autogara Omnitrans 15:18
J Stei 15:20

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 15:20
B Stei Autogara Omnitrans 15:22
C Lunca 15:24
D Sighistel 15:26
E Harsesti 15:30
F Campani de Jos 15:32
G Campani de Sus 15:36
H Fanate 15:40
I Nucet 15:46
J Baita 15:50

Más járatok az útvonalon Baita ⇒ Stei :

Indulás Baita Indulás Stei Detalii
07:00 12:30 Lásd a járat részleteit
13:30 14:10 Lásd a járat részleteit