Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Stei ⇒ Ferice ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
108
Csoport :
025
Teljes távolság :
22 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 23:30
B Stei Lic. Avram Iancu 23:38
C Stei Petrileni 23:42
D Petrileni 23:45
E Rieni 23:49
F Sudrigiu Sat 23:52
G Sudrigiu RAM 23:56
H Buntesti 0:06
I Poienii de Jos 0:08
J Saud 0:10
K Saud Deal 0:12
L Ferice 0:18

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ferice 05:40
B Saud Deal 05:47
C Saud 05:49
D Poienii de Jos 05:51
E Buntesti 05:52
F Sudrigiu RAM 06:02
G Sudrigiu Sat 06:06
H Rieni 06:09
I Petrileni 06:13
J Stei Petrileni 06:15
K Stei Lic. Avram Iancu 06:16
L Stei 06:18

Más járatok az útvonalon Stei ⇒ Ferice :

Indulás Stei Indulás Ferice Detalii
07:30 13:30 Lásd a járat részleteit
15:30 21:30 Lásd a járat részleteit