Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Stei ⇒ Ferice ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
108
Csoport :
025
Teljes távolság :
22 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 7:30
B Stei Lic. Avram Iancu 7:32
C Stei Petrileni 7:34
D Petrileni 7:39
E Rieni 7:43
F Sudrigiu Sat 7:47
G Sudrigiu RAM 7:51
H Buntesti 8:01
I Poienii de Jos 8:04
J Saud 8:07
K Saud Deal 8:10
L Ferice 8:18

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ferice 13:30
B Saud Deal 13:38
C Saud 13:41
D Poienii de Jos 13:44
E Buntesti 13:47
F Sudrigiu RAM 13:57
G Sudrigiu Sat 14:01
H Rieni 14:05
I Petrileni 14:09
J Stei Petrileni 14:14
K Stei Lic. Avram Iancu 14:16
L Stei 14:18

Más járatok az útvonalon Stei ⇒ Ferice :

Indulás Stei Indulás Ferice Detalii
23:30 05:40 Lásd a járat részleteit
15:30 21:30 Lásd a járat részleteit