Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Chiscau ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
109
Csoport :
025
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Chiscau 21:30
B Bradet 21:42
C Stancesti 21:46
D Dumbravani Ram 21:50
E Buntesti 21:58
F Sudrigiu RAM 22:04
G Sudrigiu Sat 22:08
H Rieni 22:12
I Petrileni 22:16
J Stei Petrileni 22:18
K Stei Lic. Avram Iancu 22:21
L Stei 22:23

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 23:10
B Stei Lic. Avram Iancu 23:12
C Stei Petrileni 23:15
D Petrileni 23:17
E Rieni 23:21
F Sudrigiu Sat 23:25
G Sudrigiu RAM 23:29
H Buntesti 23:35
I Dumbravani Ram 23:43
J Stancesti 23:47
K Bradet 23:51
L Chiscau 00:03

Más járatok az útvonalon Chiscau ⇒ Stei :

Indulás Chiscau Indulás Stei Detalii
05:40 07:15 Lásd a járat részleteit
13:30 15:30 Lásd a járat részleteit