Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Chiscau ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
118
Csoport :
027
Teljes távolság :
31 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Chiscau 6:25
B Bradet 6:32
C Stancesti 6:39
D Poienii de Sus 6:47
E Poienii de Jos 6:49
F Saud RAM 6:52
G Buntesti 6:56
H Sudrigiu RAM 7:05
I Sebis 7:07
J Draganesti 7:09
K Gradinari 7:14
L Beius 7:22

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 14:10
B Gradinari 14:17
C Draganesti 14:22
D Sebis 14:24
E Sudrigiu RAM 14:26
F Buntesti 14:35
G Saud RAM 14:39
H Poienii de Jos 14:43
I Poienii de Sus 14:45
J Stancesti 14:52
K Bradet 14:59
L Chiscau 15:07

Más járatok az útvonalon Chiscau ⇒ Beius :

Indulás Chiscau Indulás Beius Detalii