Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Lunca Sprie ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
121
Csoport :
027
Teljes távolság :
56 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Lunca Sprie 5:15
B Dobresti 5:22
C Hidisel 5:30
D Crancesti 5:34
E Ogesti 5:38
F Rotaresti 5:42
G Sambata RAM 5:48
H Copaceni 5:54
I Bratesti 5:58
J Rabagani 6:02
K Dealu Bitii 6:10
L Budesti 6:13
M Feneris RAM 6:15
N Pocola 6:19
O Beius 6:31
P Gradinari 6:35
Q Draganesti 6:39
R Sudrigiu F-ca 6:45
S Sudrigiu Sat 6:49
T Rieni 6:53
U Petrileni 6:57
V Stei Petrileni 7:04
W Stei 7:05

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 15:30
B Stei Petrileni 15:31
C Petrileni 15:37
D Rieni 15:41
E Sudrigiu Sat 15:45
F Sudrigiu F-ca 15:49
G Draganesti 15:55
H Gradinari 16:00
I Beius 16:04
J Pocola 16:16
K Feneris RAM 16:20
L Budesti 16:22
M Dealu Bitii 16:25
N Rabagani 16:33
O Bratesti 16:37
P Copaceni 16:41
Q Sambata RAM 16:47
R Rotaresti 16:53
S Ogesti 16:57
T Crancesti 17:01
U Hidisel 17:05
V Dobresti 17:13
W Lunca Sprie 17:20

Más járatok az útvonalon Lunca Sprie ⇒ Stei :

Indulás Lunca Sprie Indulás Stei Detalii