Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Pietroasa ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
125
Csoport :
029
Teljes távolság :
22 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Pietroasa 05:30
B Gurani RAM 05:33
C Cociuba 05:39
D Poienii de Sus RAM 05:45
E Dumbravani Ram 05:51
F Buntesti Ram 06:00
G Sudrigiu RAM 06:09
H Sebis 06:12
I Draganesti 06:15
J Gradinari 06:24
K Beius 06:36

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 07:15
B Gradinari 07:27
C Draganesti 07:36
D Sebis 07:39
E Sudrigiu RAM 07:42
F Buntesti Ram 07:51
G Dumbravani Ram 08:00
H Poienii de Sus RAM 08:06
I Cociuba 08:12
J Gurani RAM 08:18
K Pietroasa 08:21

Más járatok az útvonalon Pietroasa ⇒ Beius :

Indulás Pietroasa Indulás Beius Detalii
13:30 15:30 Lásd a járat részleteit
21:30 23:15 Lásd a járat részleteit