Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Pietroasa ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
125
Csoport :
029
Teljes távolság :
22 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Pietroasa 13:30
B Gurani RAM 13:33
C Cociuba 13:39
D Poienii de Sus RAM 13:45
E Dumbravani Ram 13:51
F Buntesti Ram 14:00
G Sudrigiu RAM 14:09
H Sebis 14:12
I Draganesti 14:15
J Gradinari 14:24
K Beius 14:36

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 15:30
B Gradinari 15:42
C Draganesti 15:51
D Sebis 15:54
E Sudrigiu RAM 15:57
F Buntesti Ram 16:06
G Dumbravani Ram 16:15
H Poienii de Sus RAM 16:21
I Cociuba 16:27
J Gurani RAM 16:33
K Pietroasa 16:36

Más járatok az útvonalon Pietroasa ⇒ Beius :

Indulás Pietroasa Indulás Beius Detalii
05:30 07:15 Lásd a járat részleteit
21:30 23:15 Lásd a járat részleteit