Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Pietroasa ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SA
Az útvonal kódja :
125
Csoport :
029
Teljes távolság :
22 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Pietroasa 21:30
B Gurani RAM 21:33
C Cociuba 21:39
D Poienii de Sus RAM 21:45
E Dumbravani Ram 21:51
F Buntesti Ram 22:00
G Sudrigiu RAM 22:09
H Sebis 22:12
I Draganesti 22:15
J Gradinari 22:24
K Beius 22:36

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 23:15
B Gradinari 23:27
C Draganesti 23:36
D Sebis 23:39
E Sudrigiu RAM 23:42
F Buntesti Ram 23:51
G Dumbravani Ram 0:00
H Poienii de Sus RAM 0:06
I Cociuba 0:15
J Gurani RAM 0:21
K Pietroasa 0:24

Más járatok az útvonalon Pietroasa ⇒ Beius :

Indulás Pietroasa Indulás Beius Detalii
05:30 07:15 Lásd a járat részleteit
13:30 15:30 Lásd a járat részleteit