Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Beius ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
127
Csoport :
027
Teljes távolság :
19 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 10:00
B Gradinari 10:07
C Draganesti 10:11
D Pantasesti 10:15
E Sudrigiu RAM 10:17
F Sudrigiu Sat 10:21
G Rieni 10:25
H Petrileni 10:29
I Stei Petrileni 10:35
J Stei 10:37

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 16:05
B Stei Petrileni 16:06
C Petrileni 16:12
D Rieni 16:16
E Sudrigiu Sat 16:20
F Sudrigiu RAM 16:24
G Pantasesti 16:26
H Draganesti 16:30
I Gradinari 16:34
J Beius 16:42

Más járatok az útvonalon Beius ⇒ Stei :

Indulás Beius Indulás Stei Detalii
22:20 23:10 Lásd a járat részleteit
14:20 15:10 Lásd a járat részleteit