Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Beius ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
127
Csoport :
027
Teljes távolság :
19 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 22:20
B Gradinari 22:27
C Draganesti 22:31
D Pantasesti 22:35
E Sudrigiu RAM 22:37
F Sudrigiu Sat 22:41
G Rieni 22:45
H Petrileni 22:49
I Stei Petrileni 22:55
J Stei 22:57

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 23:10
B Stei Petrileni 23:11
C Petrileni 23:17
D Rieni 23:21
E Sudrigiu Sat 23:25
F Sudrigiu RAM 23:29
G Pantasesti 23:31
H Draganesti 23:35
I Gradinari 23:39
J Beius 23:47

Más járatok az útvonalon Beius ⇒ Stei :

Indulás Beius Indulás Stei Detalii
10:00 16:05 Lásd a járat részleteit
14:20 15:10 Lásd a járat részleteit