Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Poiana de Vascau ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
130
Csoport :
025
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Poiana de Vascau 05:30
B Saliste 05:40
C Leheceni 05:46
D Carpinet 05:51
E Vascau 05:57
F Vascau F-ca 06:01
G Sarbesti RAM 06:02
H Lunca 06:08
I Stei 06:12

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 07:30
B Lunca 07:33
C Sarbesti RAM 07:39
D Vascau F-ca 07:40
E Vascau 07:44
F Carpinet 07:50
G Leheceni 07:55
H Saliste 08:01
I Poiana de Vascau 08:12

Más járatok az útvonalon Poiana de Vascau ⇒ Stei :

Indulás Poiana de Vascau Indulás Stei Detalii
21:30 23:30 Lásd a járat részleteit
13:30 15:40 Lásd a járat részleteit