Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Poiana de Vascau ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
130
Csoport :
025
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Poiana de Vascau 21:30
B Saliste 21:40
C Leheceni 21:46
D Carpinet 21:51
E Vascau 21:57
F Vascau F-ca 22:01
G Sarbesti RAM 22:02
H Lunca 22:08
I Stei 22:12

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 23:30
B Lunca 23:33
C Sarbesti RAM 23:39
D Vascau F-ca 23:40
E Vascau 23:44
F Carpinet 23:50
G Leheceni 23:55
H Saliste 00:01
I Poiana de Vascau 00:12

Más járatok az útvonalon Poiana de Vascau ⇒ Stei :

Indulás Poiana de Vascau Indulás Stei Detalii
05:30 07:30 Lásd a járat részleteit
13:30 15:40 Lásd a járat részleteit