Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Poiana de Vascau ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SRL
Az útvonal kódja :
130
Csoport :
025
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Poiana de Vascau 13:30
B Saliste 13:40
C Leheceni 13:46
D Carpinet 13:51
E Vascau 13:57
F Vascau F-ca 14:01
G Sarbesti RAM 14:02
H Lunca 14:08
I Stei 14:12

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei 15:40
B Lunca 15:43
C Sarbesti RAM 15:49
D Vascau F-ca 15:50
E Vascau 15:54
F Carpinet 16:00
G Leheceni 16:05
H Saliste 16:11
I Poiana de Vascau 16:22

Más járatok az útvonalon Poiana de Vascau ⇒ Stei :

Indulás Poiana de Vascau Indulás Stei Detalii
05:30 07:30 Lásd a járat részleteit
21:30 23:30 Lásd a járat részleteit