Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Rosia ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Pup Nicol Trans SRL
Az útvonal kódja :
140
Csoport :
030
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rosia Tarina 9:00
B Rosia 9:09
C Sohodol 9:18
D Cabesti 9:22
E Josani 9:24
F Remetea 9:31
G Petreasa 9:40
H Delani 9:47
I Beius 9:51

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 13:00
B Delani 13:04
C Petreasa 13:11
D Remetea 13:20
E Josani 13:27
F Cabesti 13:29
G Sohodol 13:33
H Rosia 13:42
I Rosia Tarina 13:51

Más járatok az útvonalon Rosia ⇒ Beius :

Indulás Rosia Indulás Beius Detalii
11:30 14:20 Lásd a járat részleteit
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
14:00 16:00 Lásd a járat részleteit
17:00 18:15 Lásd a járat részleteit
21:00 23:30 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:00 Lásd a járat részleteit
07:00 10:30 Lásd a járat részleteit
13:00 15:30 Lásd a járat részleteit