Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Rosia ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Pup Nicol Trans SRL
Az útvonal kódja :
140
Csoport :
030
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rosia Tarina 17:00
B Rosia 17:09
C Sohodol 17:18
D Cabesti 17:22
E Josani 17:24
F Remetea 17:31
G Petreasa 17:40
H Delani 17:47
I Beius 17:51

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 18:15
B Delani 18:19
C Petreasa 18:26
D Remetea 18:35
E Josani 18:42
F Cabesti 18:44
G Sohodol 18:48
H Rosia 18:57
I Rosia Tarina 19:06

Más járatok az útvonalon Rosia ⇒ Beius :

Indulás Rosia Indulás Beius Detalii
11:30 14:20 Lásd a járat részleteit
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
09:00 13:00 Lásd a járat részleteit
14:00 16:00 Lásd a járat részleteit
21:00 23:30 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:00 Lásd a járat részleteit
07:00 10:30 Lásd a járat részleteit
13:00 15:30 Lásd a járat részleteit