Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Rosia ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Pup Nicol Trans SRL
Az útvonal kódja :
140
Csoport :
030
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rosia Tarina 21:00
B Rosia 21:09
C Sohodol 21:18
D Cabesti 21:22
E Josani 21:24
F Remetea 21:31
G Petreasa 21:40
H Delani 21:47
I Beius 21:51

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 23:30
B Delani 23:34
C Petreasa 23:41
D Remetea 23:50
E Josani 23:57
F Cabesti 23:59
G Sohodol 0:03
H Rosia 0:12
I Rosia Tarina 0:21

Más járatok az útvonalon Rosia ⇒ Beius :

Indulás Rosia Indulás Beius Detalii
11:30 14:20 Lásd a járat részleteit
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
09:00 13:00 Lásd a járat részleteit
14:00 16:00 Lásd a járat részleteit
17:00 18:15 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:00 Lásd a járat részleteit
07:00 10:30 Lásd a járat részleteit
13:00 15:30 Lásd a járat részleteit