Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Corboaia ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Crislau Trans SRL
Az útvonal kódja :
197
Csoport :
-
Teljes távolság :
25 km
Teljes távú jegy ára :
6.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Corboaia 11:00
B Pagaia 11:15
C Viisoara 11:22
D Reghea 11:24
E Izvoarele 11:31
F Marghita Lic.Horvath J 11:36
G Marghita Mag.Penny 11:39
H Marghita 11:42

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 12:00
B Marghita Mag.Penny 12:03
C Marghita Lic.Horvath J
D Izvoarele 12:11
E Reghea 12:18
F Viisoara 12:20
G Pagaia 12:27
H Corboaia 12:42

Más járatok az útvonalon Corboaia ⇒ Marghita :

Indulás Corboaia Indulás Marghita Detalii
07:30 08:30 Lásd a járat részleteit
13:00 14:00 Lásd a járat részleteit