Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Corboaia ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Crislau Trans SRL
Az útvonal kódja :
197
Csoport :
-
Teljes távolság :
25 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Corboaia 13:00
B Pagaia 13:15
C Viisoara 13:22
D Reghea 13:24
E Izvoarele 13:31
F Marghita Lic.Horvath J 13:38
G Marghita Mag.Penny 13:40
H Marghita 13:42

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 14:00
B Marghita Mag.Penny 14:02
C Marghita Lic.Horvath J 14:04
D Izvoarele 14:11
E Reghea 14:18
F Viisoara 14:20
G Pagaia 14:27
H Corboaia 14:42

Más járatok az útvonalon Corboaia ⇒ Marghita :

Indulás Corboaia Indulás Marghita Detalii
07:30 08:30 Lásd a járat részleteit
11:00 12:00 Lásd a járat részleteit