Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Rosia ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Pup Nicol Trans SRL
Az útvonal kódja :
140
Csoport :
030
Teljes távolság :
23 km
Teljes távú jegy ára :
7.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Vasárnap

Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rosia Tarina 7:00
B Rosia 7:09
C Sohodol 7:18
D Cabesti 7:22
E Josani 7:24
F Remetea 7:31
G Petreasa 7:40
H Delani 7:47
I Beius 7:51

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 10:30
B Delani 10:34
C Petreasa 10:41
D Remetea 10:50
E Josani 10:57
F Cabesti 10:59
G Sohodol 11:03
H Rosia 11:12
I Rosia Tarina 11:21

Más járatok az útvonalon Rosia ⇒ Beius :

Indulás Rosia Indulás Beius Detalii
11:30 14:20 Lásd a járat részleteit
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
09:00 13:00 Lásd a járat részleteit
14:00 16:00 Lásd a járat részleteit
17:00 18:15 Lásd a járat részleteit
21:00 23:30 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:00 Lásd a járat részleteit
13:00 15:30 Lásd a járat részleteit