Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tur Cento Trans SRL
Az útvonal kódja :
029
Csoport :
-
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
14.50 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 7:40
B Oradea Gara CFR 7:48
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 7:50
D Biharia 8:07
E Cauaceu 8:11
F Salard RAM 8:27
G Fegernic Nou 8:36
H Ciuhoi Ram. 8:40
I Saniob RAM 8:42
J Sarcau RAM 8:43
K Cenalos RAM 8:45
L Sarsig 8:49
M Poclusa de Barcau 8:53
N Misca 9:00
O Sanlazar RAM 9:05
P Chiraleu 9:11
Q Chiribis 9:16
R Marghita Mag.Penny 9:20
S Marghita Lic.Horvath J 9:24
T Marghita 9:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 5:30
B Marghita Lic.Horvath J 5:31
C Marghita Mag.Penny 5:35
D Chiribis 5:39
E Chiraleu 5:44
F Sanlazar RAM 5:50
G Misca 5:55
H Poclusa de Barcau 6:02
I Sarsig 6:06
J Cenalos RAM 6:10
K Sarcau RAM 6:12
L Saniob RAM 6:13
M Ciuhoi Ram. 6:15
N Fegernic Nou 6:19
O Salard RAM 6:28
P Cauaceu 6:44
Q Biharia 6:48
R Oradea Bd.Stefan cel Mare 7:06
S Oradea Gara CFR 7:08
T Oradea Atg. Intrans 7:16

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Marghita Detalii
16:00 13:30 Lásd a járat részleteit
09:45 08:20 Lásd a járat részleteit
12:00 10:15 Lásd a járat részleteit
08:40 12:30 Lásd a járat részleteit
22:30 20:30 Lásd a járat részleteit
18:30 06:40 Lásd a járat részleteit
21:00 17:15 Lásd a járat részleteit