Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Bucuroaia ⇒ Oradea Atg.Nufarul ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Romsorelia SRL
Az útvonal kódja :
068
Csoport :
017
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Bucuroaia 11:30
B Poiana Tasad 11:38
C Tasad RAM 11:51
D Tasad RAM 11:57
E Hidiselul de Sus 12:10
F Hidisel de Jos 12:14
G Baile Felix 12:27
H Sanmartin 12:31
I Oradea Atg.Nufarul 12:50

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 16:15
B Sanmartin 16:34
C Baile Felix 16:38
D Hidisel de Jos 16:51
E Hidiselul de Sus 16:55
F Tasad RAM 17:08
G Tasad RAM 17:14
H Poiana Tasad 17:27
I Bucuroaia 17:35

Más járatok az útvonalon Bucuroaia ⇒ Oradea Atg.Nufarul :

Indulás Bucuroaia Indulás Oradea Atg.Nufarul Detalii
04:15 07:30 Lásd a járat részleteit
06:00 14:30 Lásd a járat részleteit
16:30 19:30 Lásd a járat részleteit