Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Bus-Trans SRL
Az útvonal kódja :
098
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 17:00
B Salonta str. Republicii Primarie 17:01
C Madaras RAM 17:04
D Homorog RAM 17:07
E Inand 17:18
F Bicaci 17:21
G Gepiu 17:25
H Les Bihor 17:33
I Nojorid 17:40
J Oradea Atg.Decebal 17:55

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 18:00
B Nojorid 18:15
C Les Bihor 18:22
D Gepiu 18:30
E Bicaci 18:34
F Inand 18:37
G Homorog RAM 18:48
H Madaras RAM 18:51
I Salonta str. Republicii Primarie 18:54
J Salonta 18:55

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal :

Indulás Salonta Indulás Oradea Atg.Decebal Detalii
16:00 17:00 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit
13:00 14:00 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
05:00 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 09:00 Lásd a járat részleteit
09:00 10:00 Lásd a járat részleteit
10:00 11:00 Lásd a járat részleteit
12:00 13:00 Lásd a járat részleteit
06:00 07:00 Lásd a járat részleteit
07:00 08:00 Lásd a járat részleteit
20:00 21:00 Lásd a járat részleteit
18:00 19:00 Lásd a járat részleteit
19:00 20:00 Lásd a járat részleteit