Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Bus-Trans SRL
Az útvonal kódja :
098
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta 20:00
B Salonta str. Republicii Primarie 20:01
C Madaras RAM 20:04
D Homorog RAM 20:07
E Inand 20:18
F Bicaci 20:21
G Gepiu 20:25
H Les Bihor 20:33
I Nojorid 20:40
J Oradea Atg.Decebal 20:55

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 21:00
B Nojorid 21:15
C Les Bihor 21:22
D Gepiu 21:30
E Bicaci 21:34
F Inand 21:37
G Homorog RAM 21:48
H Madaras RAM 21:51
I Salonta str. Republicii Primarie 21:54
J Salonta 21:55

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal :

Indulás Salonta Indulás Oradea Atg.Decebal Detalii
17:00 18:00 Lásd a járat részleteit
16:00 17:00 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit
13:00 14:00 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
05:00 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 09:00 Lásd a járat részleteit
09:00 10:00 Lásd a járat részleteit
10:00 11:00 Lásd a járat részleteit
12:00 13:00 Lásd a járat részleteit
06:00 07:00 Lásd a járat részleteit
07:00 08:00 Lásd a járat részleteit
18:00 19:00 Lásd a járat részleteit
19:00 20:00 Lásd a járat részleteit